• D-SMART NEDİR ?

  2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren D-Smart, 83 HD yayın yapan toplam 235’i aşkın kanalı ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.

 • D-SMART DİJİTAL YAYIN MI YAPAR?

  Evet. D-Smart sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır.

 • D-SMART’A NASIL ABONE OLABİLİRİM?

  D-Smart’ın HD kalitesiyle sunduğu ayda 19 TL’den başlayan zengin içerikli TV paketlerine abone olmak için https://dsmart-internet.com adresini ziyaret edebilir, 0850 266 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine uğrayabilirsiniz.

   

   

 • D-SMART TV PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM?

  o    Zengin belgesel kanalları, haber, yemek, müzik ve ulusal kanallarla dolu Hoş Geldin Paketi'nden yararlanmak için tıklayınız.

  o    Hoş Geldin Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenizin zevklerine hitap edecek seçkin spor ve çocuk kanallarını sunan Aile Spor Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

  o    Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanallarını kapsayan Film Dizi Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

  o    Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Mega Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

   

   

   

   

   

   

 • D-SMART TV PAKETLERİNİ SATIN ALIRKEN HANGİ ÖDEME YÖNTEMLERİNDEN FAYDALANABİLİRİM?

  Film Dizi ve Mega Paket aboneliklerine peşin veya aydan aya ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Hoş Geldin Paketi ve Aile Spor aboneliğine ise sadece aydan aya ödeme seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

 • D-SMART'I SATIN ALDIKTAN NE KADAR SÜRE SONRA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİRİM?

  Smartkart aktivasyonu gerçekleştikten hemen sonra D-Smart'ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 • AKTİVASYON İŞLEMİ NEDİR?

  Aktivasyon işlemi, D-Smart'ın uydudan bir sinyal gönderilerek çalışır hale getirilmesi işlemidir.

 • ABONELİĞİMİ BAŞLATIRKEN AKTİVASYON ÜCRETİ ÖDEMEM GEREKİYOR MU?

  Aktivasyon ücreti D-Smart tarafından abonelerimize hediye edilmektedir.  Bu sebeple aktivasyon ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

 • HANGİ KANALLARI İZLEYEBİLİYORUM?

  D-Smart ile filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına 240’tan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleyebilirsiniz. D-Smart'ın kullanıcılarına özel sunduğu Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MovieSmart gibi film, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici içeriklerin olduğu çocuk kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca, hotbird uydusuna bakan bir çanak anteniniz varsa, yüzlerce yabancı kanalı da şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Tüm kanalları görmek için tıklayınız.

   

   

 • YURTDIŞINDA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİR MİYİM?

  Türksat'ın batı ve S1 izdüşümündeki tüm kanallar avrupa'da izlenebilir; ancak doğu izdüşümündeki kanallar izlenemez.

  .

 • SMARTKART NE İŞE YARAR?

  Sadece D-Smart ile çalışan smartkart ile D-Smart kanallarını izleyebilir ve çeşitli interaktif uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

 • SMARTKART'I HERHANGİ BİR UYDU ALICISI İLE KULLANABİLECEK MİYİM?

  Hayır. Smartkart'ınızı sadece D-Smart ile kullanabilirsiniz. Diğer uydu alıcılarında kullanılır ise smartkart bloke olacaktır.

 • SMARTKART'IN KAYBOLMASI VEYA BOZULMASI DURUMUNDA NE YAPMALIYIM?

  Smartkart'ın kaybolması veya bozulması durumunda 0850 533 0 533 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine giderek yeni bir smartkart satın alma talebinde bulunabilirsiniz. Cihaz mülkiyeti D-Smart’a ait olan durumlarda, alınan hata doğrultusunda işlem sağlanmaktadır. Cihaz mülkiyeti aboneye ait olan durumlarda ise 100 TL’lik bir fiyatlandırma bulunmaktadır.

   

 • SMARTKART OLMADAN DA YAYIN ALABİLİR MİYİM?

  Smartkart olmadan uydudaki şifresiz yayınları izleyebilirsiniz. Ancak, D-Smart kanallarından faydalanabilmeniz için smartkart'ınızın aktivasyonu yapılmalıdır.

 • TAŞINMA DURUMUNDA VEYA KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE D-SMART HİZMETLERİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM?

  Taşındığınız yerde Türksat uydusuna bakan bir çanak anten kurulumu varsa, D-Smart'ınız ile tüm hizmetlerimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Size daha kaliteli ve hızlı destek verebilmemiz için adres değişikliğini çağrı merkezimizi arayıp bildirmeniz gerekmektedir.

 • KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE SMARTKART AKTİVASYONU TEKRARLANACAK MI?

  Hayır. Adres değişikliklerinde aktivasyon tekrarına gerek yoktur.

 • GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR?

  D-Smart uyumlu uydu alıcıları, kullanım hatasından doğan bozulmalar hariç aboneliğiniz süresince 2 yıl garanti kapsamındadır.

 • TAAHHÜT SÜRESİ İÇİNDE TAAHHÜTÜNÜ BOZAN ÜYELERİMİZİN ÖDEYECEKLERİ CAYMA BEDELİ NASIL HESAPLANIR?

  Taahhüt süresi içinde taahhütünü bozan üyelerimize cayma bedeli olarak, taahhütlerinin sonlandığı ay itibarı ile almış oldukları indirimlerin toplam bedelleri ve kalan aylarda ödeyecekleri tutarın toplam bedelleri karşılaştırılarak, üyemiz açısından daha avantajlı olan tutar yansıtılır.

 • ABONELİĞİMİ SONLANDIRMAM DURUMUNDA MÜLKİYETİ MUHAFAZA KAYDIYLA TARAFIMA TESLİM EDİLEN TÜM DONANIMI NE YAPMAM GEREKİYOR?

  Satış formu ve taahhütnamenin herhangi bir nedenle feshi veya sona ermesi halinde varsa tarafınıza mülkiyeti muhafaza kaydıyla teslim edilen dijital uydu alıcısı dahil tüm donanımı 7 gün içerisinde yetkili satıcı ve/veya bayilere iade etmeniz gerekmektedir. Aksi halde donanım bedeli adınıza faturalanacak olup, dijital uydu alıcısı bakımından sözleşme tarihindeki bedeli olan cam modülü ve HD uydu alıcısı cihaz için 300 TL, HD+ uydu alıcısı (kayıt cihazı dahil) için 530 TL ödemeniz gerekecektir.

 • D-SMART ABONELİK SÖZLEŞMESİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?

  D-Smart uydu platform hizmetinden yararlanmak amacıyla, D-Smart uydu alıcısı satın alan tüm abonelerin, yararlandığı hizmete yönelik olarak https://dsmart-internet.com adresinden ulaşabileceği uydu platform hizmetleri abonelik sözleşmesi kapsamında ilgili mevzuatın öngördüğü tüm hukuki koşulların, abonelerimiz ile sözleşme imzalanıncaya kadar siz değerli abonelerimiz için de geçerli olduğunu ve aynı haklara sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt ederiz. 

  Siz kullanıcılarımıza ek bir yasal yükümlülük getirmeksizin, tüketicinin korunması hakkında kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak BTK'nın, hizmet alan kullanıcılarımızın haklarını korumak amacıyla imzalanmasını şart koştuğu bu sözleşmeyi D-Smart bayilerinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

  Daha detaylı bilgi için 0850 533 0 533 D-Smart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bayi listesine ulaşmak için tıklayınız

  Posta adresimiz:

  DEMİRÖREN TV CENTER 100. YIL MAH. 2264. SOKAK NO:1 34218 BAĞCILAR/İSTANBUL

  Müşteri hizmetleri:  

  0850 533 0 533 

  İnternet adresimiz:

  https://dsmart-internet.com

   

   

   

   

   

 • ONLINE İŞLEMLER MENÜSÜ NE İŞE YARAR?

  Online işlemler menüsünden;

  • Size özel sunduğumuz fırsatları götüntüleyebilirsiniz,

  • Faturanızı inceleyebilir varsa ödenmemiş borcunuzu görüntüleyerek onlıne ödeme yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz,

  • E-fatura talebinizi güncelleyebilir, faturanıza limit koyabilir ve ödeme noktalarını görüntüleyebilirsiniz,

  • Sinyal yenileyebilir ve en yakın bayi bilgisini sms ile alabilirsiniz,

  • İnternet kullanımınızı kontrol edebilir,  üye/abone numaranızı ve internet bağlantısı için kullanıcı adı ve şifrenizi cep telefonunuza SMS ile alabilirsiniz,

  • Kablosuz kullanıcı adı ve şifrenizi otomatik veya kendiniz belirleyebilir, hız testi yapabilir, güvenli internet profilinizi değiştirebilirsiniz,

  • Aboneliğinize ait bildirim tercihinizi güncelleyebilir ve belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz,

  • Online işlemler şifrenizi değiştirebilirsiniz,

  • “Tüketici şikayetleri” butonunu tıklayarak talep ve şikayetlerinizi iletebilir, çözüme yönelik verdiğimiz yazılı cevapları takip edebilirsiniz.

 • ŞİKAYETLERİMİ NASIL VE NE ŞEKİLDE İLETEBİLİRİM?

  Şirketimiz internet sitesinin ana sayfasındaki ‘tüketici şikâyetleri’ başlığı altından Online İşlemlere giriş yaparak şikâyetinizi kolayca ve ücretsiz olarak iletebilir ve çözüme yönelik verdiğimiz yazılı cevapları yine aynı şekilde takip edebilirsiniz. ‘Tüketici şikayetleri’ üzerinden ilettiğiniz şikayetlerin 10 iş günü içerisinde cevaplandırılması amaçlanmaktadır.