3 Büyüklerin Futbol Heyecanı
3 Büyüklerin Futbol Heyecanı

3 BÜYÜKLER SEZONU D-SMART’TA AÇIYOR!
Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın Avrupa kupalarında ön eleme turu maçları ve 3 büyüklerin hazırlık maçları HD kalitesiyle D-Smart’ta!

D-Smart Ticari Abonelik ile müşteriler de mutlu işletmeler de.
D-Smart Ticari Abonelik ile
müşteriler de mutlu işletmeler de.

3 büyüklerin hazırlık ve ön eleme maçları, İngiltere Premier Lig, Voleybol
ve Hentbol Şampiyonlar ligi, Fashion TV, Tay TV, dünyaca ünlü
belgesel kanalları ve çok daha fazlası HD kalitesiyle D-Smart’ta.


Dünyanın Sporu
Dünyanın Sporu

Motor sporları tutkunlarının vazgeçilmezleri Formula 1
ve Moto GP; ATP 500’den Wimbledon’a, Fransa Açık’tan
Avustralya Açık’a tenis coşkusu, dünya basketbolunun
zirvesi NBA ve çok daha fazlası D-Smart’ta!

İngiltere Premier Lig
İngiltere Premier Lig

Dünyanın en değerli ligi İngiltere Premier Lig,
tüm heyecanıyla D-Smart'ta.

Voleybol ve HentbolŞampiyonlar Ligi
Voleybol ve Hentbol
Şampiyonlar Ligi

Avrupa’da en başarılı olduğumuz turnuva Voleybol Şampiyonlar Ligi’ndeki hem kadınlar hem de erkekler maçlarını D-Smart’ta izleyin. Ayrıca hentbolda Avrupa’nın en iyi takımları ve temsilcimiz Beşiktaş Mogaz’ın tüm maçları da D-Smart’ta.

Gösterdiğiniz İlgiye Teşekkürler.
Sizi en kısa süre içerisinde
0850 533 0 533
no'lu telefondan arayacağız.
D-SMART

Ticari Çözümler hakkında bilgi almak ve bu fırsattan faydalanmak için
(0850 533 0 533) numaralı telefondan arayabilir
D-Smart bayisine ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Ticari Abonelik Başvuru Formu

İzleyebİleceğİnİz İçerİkler

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın sezon öncesi hazırlık maçları Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Ön Eleme Maçları (İç Saha) Alman Ligi Bundesliga, ABD Major Lig, Rusya Kupası, Polonya 1. Ligi Ekstraklasa, NBA TV, Voleybol Şampiyonlar Ligi, Voleybol Kadın ve Erkekler Türkiye Ligi, Hentbol Şampiyonlar Ligi ve Moto GP gibi birbirinden zengin spor karşılaşmalarını toplu gösterime açabilirler.

nba-tv
eurosport-1
eurosport-2
sport-smart-hd
s-sport
fast-fun-box-tv
fox-sports-hd
fightbox-hd
tay-tv
a-spor-hd
trt-spor-hd
fb-tv
sports-tv

İzleyebİleceğİnİz ÖZEL KANALLAR

D-Smart’ın üstün HD yayın kalitesi ile Fashion TV HD, PowerTV HD, Power Türk TV HD, Eurosport1 HD, Eurosport2 HD, Trace Urban HD,E! Entertainment HD ve Ambiance HD gibi beğenilen tematik yayınların yanı sıra, dev yapılardan uzayın derinliklerine, Afrika safarilerinden okyanuslara sizleri taşıyacak, nefes kesen 8 belgesel kanalı, en sevilen ulusal kanalları, yemek, eğlence ve müzik kanalları da yine HD kalitesiyle D-Smart’ta.

national-geographic
nat-geo-wild
nat-geo-people
discovery-hd
animal-planet-hd
discovery-science
dmax
idhdx
docubox
outdoor
bbc-earth
viasat-history
yaban-tv
trt-belgesel-hd
tgrt-belgesel

TARİFELER

 1. D-Smart Ticari kullanımı, tüm işletmeler için 12 Aylık peşin teklifler ile müşterilerimize sunulur.
 2. İşletmeler arasında mekan büyüklüğü ya da herhangi farklı bir kategoriye bakılmaksızın tek fiyat uygulaması söz konusudur.
 3. Müşterilerimizden peşin abonelik ve gerekirse dış kurulum bedeli haricinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.
 4. Türkiye’nin her yerinde aynı fiyat!
 5. Masa sayısı farkı yok!
 6. Peşin fiyatına vade farksız 3, 6, 9 taksit!
TİCARİ ÇÖZÜMLER KAMPANYASI D-SMART HD 2. EKRAN
SEZONLUK PEŞİN ABONELİK 990 TL 1290 TL

* Belirtilen fiyatlar 31.08.2018 tarihine kadar yapılan yeni Ticari Abonelik başvurularında kullanım sözü ile HD ve D-Fix için geçerli sezonluk ücretlerdir. Kampanya kapsamında sunulan abonelik, başlangıç tarihine bakılmaksızın 31.05.2021 tarihinde sonlanacaktır.

UYDU ALICISI

İşletmelere D-Smart uydu alıcısı kullanım süresince hediye olarak sunulur. Uydu cihazı ve Smart Card mülkiyeti D-Smart’a aittir. İşletmenin kullanım süresi sonunda, yıllık kullanım ücreti yenilenmezse uydu alıcıları iade alınır. Kutu sözleşmede belirtilen adres dışında kullanılamaz. Kullanım hakkı D-Smart'ın bilgisi dışında 3. kişiye devredilemez, satılamaz, kiralanamaz.

KURULUM

 1. Müşteriye tahsis edilen D-Smart uyumlu uydu alıcısının, kullanıcıdan kaynaklanan teknik arızalarında ve uydu alıcısının ilgili markasının teknik servisi garanti koşulları dışındaki durumlarda, ücretli olarak servis hizmeti verilecektir.
 2. Normal kullanım sırasında oluşan içerik ve görüntü arızalarında kurulumu yapan bayimiz 1 ay ücretsiz servis hizmeti verecektir.
 3. D-Smart ticari işletme fiyatlarına dış kurulum dahil değildir. Bayi, dış kurulumu ayrı olarak ücretlendirebilir. Bunun için piyasa rayici kurulum ücretlerinin aşılmaması ve müşteriye en uygun çözümün sunulması konusunda bayi gerekli çabayı gösterecektir.
 4. Normal kullanım arızalarından dolayı uydu alıcısının tamir için alınması gerekirse, yerine geçici yedek kutu verilebilir. Ticarethanenin mağdur olmaması için arıza gideriminde müşteriye en kısa sürenin verilmesi ve yayın izleyememe problemi yaşamamasının sağlanması sorumluluğu bayimize aittir.
 5. Müşteriler uydu alıcısı ve Smart Card’ın donanım ve yazılımına müdahele edemezler. Bu nedenle oluşan arıza ve hukuki yükümlülüklerden müşteri sorumludur. Yazılım ve donanımın yasadışı yollarla değiştirilmesi konusunda yasal haklarımız saklıdır.
 6. Kurulumun gecikmesinden dolayı D-Smart sorumlu tutulamaz, bayi ve müşteri zamanında kurulum için gerekli organizasyonu kendileri yaparlar. Çalınma, doğal afet gibi durumlarda uydu alıcısının zarar görmesi halinde sorumluluk işletmeye aittir.