• D-SMART GO NEDİR?

  D-Smart GO, D-Smart keyfini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yaşamanıza olanak sağlayan yepyeni bir D-Smart servisidir.

  D-Smart GO ile TV ekranına bağlı kalmadan, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve smart TV üzerinden canlı TV yayınına, filmden diziye, spordan belgesele sürekli güncellenen dopdolu bir içeriğe ulaşabilirsiniz. Smart TV uygulaması üzerinden canlı TV yayınına erişilememektedir.

 • D-SMART GO ABONELİĞİMİ NASIL BAŞLATABİLİRİM?

  D-Smart GO ek paket aboneliğinizi ayda sadece 3 tl’ye başlatmak için www.dsmartgo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ekranınıza gelecek yönlendirmeleri takip ederek aboneliğinizi hızlı ve kolay bir şekide başlatabilirsiniz. Bu işlemlerin ardından D-Smart GO yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz. D-Smart mega paket aboneleri ve D-Smart HD+ kullanıcıları bu servisten ücretsiz olarak faydalanabilirler.

   

   

   

 • D-SMART GO’YA NASIL ERİŞİRİM?

  D-Smart GO’ya www.dsmartgo.com.tr adresinden, cep telefonu ve tabletinize (İOS, VE ANDROİD) D-Smart GO uygulamasını yükleyerek veya smart TV uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

   

 • D-SMART GO’DA NELER İZLEYEBİLİRİM?

  D-smart GO ile paketiniz dahilindeki yüzlerce filmi, yabancı dizilerin son bölümleri ve geçmiş sezonlarını, belgesel, spor, çocuk programları ve canlı yayın kanallarını  webden, cepten, tabletten ve smart TV uygulamasından izleyebilirsiniz. Smart TV uygulaması üzerinden canlı TV yayınına erişilememektedir.

 • D-SMART GO KULLANABİLMEM İÇİN D-SMART TV ABONELİĞİMİN OLMASI GEREKİR Mİ?

  Evet. D-Smart GO, D-Smart TV abonelerinin faydalanabileceği bir platformdur. D-Smart GO’yu mevcut paketinizin üzerine, ek paket olarak satın alabilirsiniz.

 • D-SMART GO İÇİN NE KADAR ÖDEMELİYİM?

  D-Smart GO, 12 ya da 24 aylık taahhütle aylık ücreti 3 TL’dir.

 • D-SMART GO HİZMETİ TAAHHÜTLÜ MÜDÜR? İPTAL DURUMUNDA HERHANGİ BİR CAYMA BEDELİ YANSITILIR MI?

  D-Smart GO taahhütlü ya da taahhütsüz müşterinin talebine göre değişebilir. Taahhütlü hizmetinizin iptali durumunda verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır.

 • D-SMART GO İNTERNET KOTAMI ETKİLER Mİ?

  D-Smart GO internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz sürece internet paketinizin kotası etkilenecektir.

  D-Smart GO üyeliğiniz dahilinde izleyeceğiniz kanallar ve içeriklerin tamamı sahip olduğunuz internet paketinizin kotasını kullanmaktadır. Beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart GO abonelerinin internet paketlerinin limitsiz olması önerilmektedir.

 • D-SMART GO NE KADAR MOBİL DATA TÜKETİR?

  D-Smart GO’ya mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir.

  D-Smart GO bilgisayar, cep telefonu ve tablet cihazlarında (İOS VE ANDROİD)  wi-fi üzerinden erişemediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart GO abonelerinin gsm operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

 • FİLMLERİ BİLGİSAYARIMA VEYA TABLETİME İNDİREBİLİR MİYİM?

  D-Smart GO üzerinde yer alan filmleri belirtilen kurallar çerçevesinde izleyebilir ancak indiremezsiniz.

 • YURTDIŞINDA VE KIBRIS’TA, D-SMART GO HİZMETİNİ KULLANABİLİR MİYİM?

  D-Smart GO hizmetini sadece Türkiye sınırları içinde alabilirsiniz.

 • KULLANICI BİLGİLERİMİ UNUTTUM. NE YAPMAM GEREKİR?

  Üye giriş ekranından “şifremi unuttum” linkine tıkladıktan sonra gelen forma d-smart go’ya kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresinizi yazarak, şifre yenileme linkinin e-posta adresinize gönderimesini sağlayabilirsiniz. E-posta adresinize iletilen linkten şifrenizi yeniden oluşturarak d-smart go hizmetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 • D-SMART GO ABONELİĞİM SÜRESİ NE KADARDIR?

  D-Smart GO abonelik süresi, d-smart go ek paketini TV paketinizle beraber alıp almadığınıza göre 12 veya 24 ay olarak değişiklik göstermektedir.

 • D-SMART GO CANLI YAYIN YA DA VİDEONUN GÖRÜNTÜ KALİTESİ NASILDIR?

  D-Smart GO üzerinden izleyeceğiniz canlı yayının ya da videonun görüntü kalitesi, internet bağlantınızın hızına göre değişmektedir. Hızınız ne kadar yüksek ise; yayın görüntü kalitesi de o kadar yüksek seviyede olacaktır.

 • D-SMART GO ABONELİĞİMİ NASIL İPTAL EDERİM?

  D-smart go aboneliği için 0850 266 00 00 d-smart müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

   

 • D-SMART GO’YU HANGİ MOBİL CİHAZLARDA KULLANABİLİRİM?

  D-smart go servisi, mobil olarak bilgisayar, tablet (IOS VE ANDROID) ve cep telefonu (IOS VE ANDROID) cihazları üzerinden kullanılabilir.

  D-smart go ıos uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 6.0 ve üzeri ıos versiyonuna sahip olması gerekmektedir.

  D-smart go androıd uygulamasını yüklemek için cihazınız en az 4 ve üzeri androıd versiyona sahip olması gerekmektedir. Androıd işletim sistemi açık kaynaklı bir yazılım olduğu için google sertifikalı olmayan androıd işletim sistemli cihazlar veya rootlu cihazlar güvenilir olarak kabul edilmez. Bu nedenle root edilmiş veya google sertifikası bulunmayan androıd işletim sistemli cihazlarda D-Smart GO aplikasyonu üzerinden izleme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

  Cihazınızın google sertifikasının kontrolünü aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz:

  https://storage.googleapis.com/support-kms-prod/59243445DC48D9C540CEB0743F39A09769F5

 • CİHAZLARA GÖRE FARKLI HİZMET VAR MI?

  D-smart go’nun cihazlara göre farklı hizmeti bulunmamaktadır. D-smart go’da yer alan, tüm kanalları ve içerikleri d-smart go’nun desteklediği tüm cihazlarda izleyebilirsiniz.

 • D-SMART GO İZLENEBİLECEK CİHAZ LİMİTİ VAR MI?

  D-smart go hizmetini en fazla 4 farklı cihazdan alabilirsiniz. 

 • D-SMART GO EK PAKETİNİN ÖZELLİKLERİNDEN YARARLANABİLMEK İÇİN NE GEREKLİDİR?

  D-Smart GO ek paketinin sunduğu tüm bu özelliklerden yararlanabilmeniz için D-Smart HD uydu alıcınıza 2 GB ve üzeri flash bellek veya 160 GB ve üzeri hard disk takmanız ve uydu alıcınızı ethernet kablosu aracılığıyla internete bağlamanız gerekmektedir.

 • D-SMART GO’YU AYNI ANDA KAÇ CİHAZDA İZLEYEBİLİRİM?

  D-smart go hizmetine aynı anda seçeceğiniz bir cihaz üzerinden giriş yapıp izleyebilirsiniz.

 • D-SMART GO’YU BİLGİSAYARIMI TELEVİZYONA BAĞLAYARAK İZLEYEBİLİR MİYİM?

  Evet izleyebilirsiniz; d-smart go içeriklerine erişmekte olduğunuz bilgisayarınızı televizyonunuza aktarabilir, daha geniş bir ekranda d-smart go keyfini yaşayabilirsiniz.

 • ANDROID CİHAZIMA ROOT İŞLEMİ UYGULADIM, D-SMART GO HİZMETİNİ SEYREDEBİLİR MİYİM?

  D-smart go uygulaması root işlemi görmüş androıd cihazlarda çalışmaz. D-smart go kanal ve yayınlarını izleyebilmek için root işlemi görmemiş bir androıd cihaza sahip olmanız gerekmektedir.

  Cihazınınız root’lu olup olmadığını aşağıdaki linkte yer alan uygulamayı cihazınıza yükleyip çalıştırarak kontrol edebilirsiniz:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=org.freeandroidtools.root_checker

 • ANDROID TELEFONUM ROOTLU OLMAMASINA RAĞMEN, NEDEN D-SMART GO’YU SEYREDEMİYORUM?

  Androıd işletim sistemi açık kaynaklıdır ve google sertifikalı olmayan cihazlardaki androıd işletim sistemleri güvenilir olarak kabul edilmez. Bu nedenle androıd cihazınız google sertifikalı özelliğine sahip değil ise d-smart go aplikasyonu üzerinden izleme işlemini gerçekleştiremezsiniz.

  Cihazınızın google sertifikalı olup olmadığını aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz. https://support.google.com/googleplay/answer/1727131?hl=en

 • IOS CİHAZIMA JAILBREAK İŞLEMİ UYGULADIM, D-SMART GO HİZMETİNİ SEYREDEBİLİR MİYİM?

  D-smart go uygulaması JAILBREAK işlemi görmüş ıos cihazlarda çalışmaz. D-smart go yayınlarını izleyebilmek için JAILBREAK işlemi görmemiş bir ıos cihaza sahip olmanız gerekmektedir.

 • D-SMART GO SERVİSİNDEN YARARLANABİLMEK İÇİN GEREKLİ OLAN MİNİMUM SİSTEM ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  WINDOWS XP YA DA ÜSTÜ

  İŞLEMCİ (CPU) : PENTIUM III , RAM 256 MB YA DA ÜSTÜ

  MICROSOFT SILVERLIGHT : VERSİYON 3 VEYA ÜSTÜ

  INTERNET EXPLORER 7.0 VEYA ÜSTÜ

  GOOGLE CHROME GÜNCEL SÜRÜM

  SAFARI VERSİYON GÜNCEL SÜRÜM

  FIREFOX VERSİYON GÜNCEL SÜRÜM