• D-SMART HD+ NEDİR?

  D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan ve HD kalitesinde yayın sunan bir cihazdır. Böylece sevdiğiniz, tekrar izlemek istediğiniz programları kaydedebilirsiniz. Bir program izlerken, aynı anda diğer kanalda yayınlanan programı kaydedip dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Böylece yayın akışına bağlı kalmaz ve sevdiğiniz programları kaçırmazsınız.

 • KAYIT ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR?

  İzlemekte olduğunuz bir program sırasında akıllı kumandanızın (r) kaydet tuşuna basarsanız, program kaydedilmeye başlar.

  Kumandanızın (rehber) tuşuna bastığınızda ekrana gelecek olan program listesinden, istediğiniz üzerine gelerek, kayıt bilgisi girebilirsiniz. Bunun için kayıt edilecek program üzerinden kumandanızın (r) tuşuna basmanız yeterli.

  Kaydettiğiniz programları görmek ve izlemek için, kumandanızın "menü" tuşuna basınız. Ekrana gelecek menüden "planlayıcı", ardından "kayıtlar" menülerini seçiniz. Kayıtlar ekranında, kaydedilmiş tüm programları görebilir ve istediğinizi izleyebilirsiniz.

 • DURDURMA VE GERİ ALMA ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR?

  Artık televizyonda bir program izlerken istediğiniz zaman ara verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kumandanızın "pause" (ıı) tuşuna basmak. Programı kaldığı yerden izlemek için "play" (ı>) tuşuna basınız.

  İzlediğiniz programı geri almak için kumandanızın "rewind" (<<) tuşuna basınız. Tekrar ileri gitmek içinse "forward" (>>) tuşuna basmanız yeterli.

 • D-SMART HD+ İLE HD YAYIN İZLEYEBİLİR MİYİM?

  Evet, D-Smart HD+ teknolojisiyle en sevilen diziler, filmler, nefes kesen maçlar ve ilginç belgeselleri HD kalitesinde, gerçeğe en yakın haliyle izleyebilirsiniz.

 • D-SMART’IN YAYIN AKIŞINDAN BAĞIMSIZ OLARAK SUNDUĞU İÇERİK ARŞİVİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM?

  D-Smart HD+ uydu alıcınız üzerinden ethernet kablosu aracılığıyla internete bağlanarak d-smart’ın yayın akışından bağımsız olarak sunduğu yüzlerce zengin içeriğin içerisinden istediğiniz içeriği istediğiniz anda izleme olanağı sağlayan üründür.

 • D-SMART HD+ UYDU ALICISI ÜZERİNDEN İÇERİK ARŞİVİNE ERİŞEBİLMEM İÇİN NE GEREKLİ?

  o    Kendi hard diski ile çalışan d-smart HD+ uydu alıcısı

  o    Ethernet kablosu

  o    Ethernet kablosu ile yapılacak geniş bant internet bağlantısı

 • İÇERİK ARŞİVİNE D-SMART HD+ UYDU ALICISI ÜZERİNDEN NASIL ERİŞEBİLİRİM? BU ÖZELLİĞİ NASIL KULLANABİLİRİM?

  Kumandanızdan menü tuşuna basınız. Menü üzerinden D-Smart GO seçeneğini seçip, çıkan kategori başlıklarından istediğiniz içeriği seçerek izleyebilirsiniz. Yeni akıllı kumandalar üzerinde «GO»  tuşuna basarak da zengin içerik arşivine direk erişim sağlayabilirsiniz.

 • HARD DİSK KAPASİTESİ NE KADAR?

  Hem internet üzerinden indirilen içerikler için hem de kutuya kaydedilen içerik için kullanıcıya ayrılan toplam süre 80 saate kadardır.

 • İNDİRİLEN İÇERİKLER NASIL SİLİNİYOR?

  Arşivinize indirdiğiniz içerikler, içeriğin lisans süresine kadar cihazınızda kalır. Lisans süresi sonunda otomatik olarak silinir. İnternet bağlantısı olmaksızın, uydu üzerinden HD+ cihazınıza yüklenen içerikler, HD+ kutunuzun ayarına göre otomatik olarak, manuel ya da harddisk dolu uyarısı sonrasında silinir.

  İndirilen içerikleri manuel olarak silmek için kumandanızdan menü tuşuna basınız. Menü üzerinden D-Smart GO seçeneğini seçip, çıkan kategori başlıklarından “arşivim” başlığını seçiniz. Silmek istediğiniz içeriğin üzerine gelerek kumandanın üzerindeki kırmızı tuşa basarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • AYNI ANDA KAÇ TANE İÇERİK İNDİREBİLİRİM?

  İnternet bağlantı hızınıza göre değişiklik gösterir.

 • İÇERİK ARŞİVİNDE HANGİ İÇERİKLERİ İZLEYEBİLİRİM?

  Dünyaca ünlü film stüdyolarının baş yapıtlarını, vizyondan hemen sonra yayınlanan filmleri, bağımsız festival filmlerini ve daha fazlasını istediğiniz zaman hem de HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

   

 • İÇERİKLER SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR MU?

  Evet, içerikler düzenli olarak güncellenmektedir.

   

 • YABANCI İÇERİKLER İÇİN ALT YAZI UYGULAMASI VAR MI?

  Evet, altyazı uygulaması bulunmaktadır.

   

 • YABANCI İÇERİKLER İÇİN DİL SEÇENEĞİ MEVCUT MU?

  Evet, dublaj seçeneği mevcut.

   

 • YAYIN ALABİLMEM İÇİN BEKLEME SÜRESİ NE KADARDIR?

  İnternet hızına bağlı olarak değişebilir.

 • ZENGİN İÇERİK ARŞİVİ HİZMETİNİN FİYATI NEDİR?

  Zengin içerik arşivi, HD+ uydu abonelerine özel ücretsiz sunulan bir hizmettir.